سامانه نوبت دهی و چکاپ آنلاین دکتران
دکتران
سامانه نوبت دهی و چکاپ آنلاین پزشکی
پزشکان
بیمارستان ها
  اخبار مربوط
   مشاوره رایگان با پزشک

   امروزه به دلیل پر مشغله شدن انسان ها و ساعات کاری بالا اکثر مردم نمی توانند به صورت حضوری برای مشاوره پزشکی به مطب پزشکان مراجعه کنند و یا گاهی مردم به علت وضعیت اقتصادی شان قادر نیستند برای گرفتن مشاوره از پزشک هزینه ای بپردازند. بنابر این پزشکان از طریق سامانه ها و اپلیکیشن هایی برای خود شرایط مشاوره دادن به بیماران را فراهم کرده اند و یا این که این مشاوره ها اگر چه حضوری و یا غیر حضوری باشند، به صورت رایگان به بیماران ارائه می‌ شود.

   در مشاوره پزشکی رایگان چه خدماتی ارائه می شود؟

   شما در مشاوره پزشکی رایگان می توانید تمامی سوالات خود را از قبیل انواع بیماریها، روشهای پیشگیری از آنها، روشهای درمان، انواع آزمایشهای چکاپ، بیماریهای واگیردار، روشهای تشخیص کبدچرب، کم کاری تیروئید و سایر سوالات پزشکی خود را از پزشک بپرسید. با وجود داشتن مشاوره پزشکی رایگان دیگر نیازی نیست شما هر بار برای پرسیدن سوالاتی از پزشک، مبلغی را به عنوان ویزیت بپردازید.

   مشاوره پزشکی تلفنی رایگان

   مشاوره پزشکی تلفنی رایگان برای مواقعی می باشد که پزشک به راحتی در دسترس شما نباشد و در مطب حضور نداشته باشد. همچنین ممکن است پزشک روز های محدودی در مطب و بیمارستان حضور داشته باشد و شما در آن روز ها شرایط مراجعه را نداشته باشید در این صورت مشاوره پزشکی تلفنی رایگان بهترین راه است. همچنین شرایط دیگری مانند نیمه شب، روز تعطیل و … وجود دارد که شما نمی توانید به صورت حضوری به مطب پزشک مورد نظر مراجعه کنید. در این صورت می توانید به صورت تلفنی مشاوره رایگان خود را دریافت نمایید. یکی دیگر از فواید مشاوره تلفنی رایگان این است که دیگر نیازی نیست ساعت‌ ها در مطب پزشک به انتظار بنشینید و وقتتان را هدر دهید.

   روش نوبت گیری مشاوره پزشکی رایگان

   همان طور که گفتیم مشاوره پزشکی رایگان به دو صورت حضوری و غیر حضوری صورت می‌ گیرد که روش و نوبت‌ گیری هر کدام نیز متفاوت است. برای مثال روش نوبت گیری مشاوره پزشکی رایگان حضوری باید از طریق تماس تلفنی قبل از مراجعه صورت پذیرد و یا این که گاهی اوقات ممکن است شما به صورت سرزده به مطب پزشک بروید و پس از ساعاتی نوبت مراجعه شما به اتاق پزشک شود. که این روش بسیار زمان گیر است اما ممکن است فرد یا افرادی که این روش را بیشتر بپسندند. و اما روش نوبت گیری مشاوره پزشکی رایگان غیر حضوری دارای مراحلی است گه شما باید حتما آن ها را رعایت کنید.

   در مرحله اول باید در نظر بگیرید پزشک مورد نظرتان مشاوره رایگان خود را به صورت تلفنی و یا به صورت اپلیکیشنی انجام می دهد. پس از فهمیدن این مرحله و شناخت پزشک خود از این بابت می توانید روشی که پزشک مورد استفاده قرار می دهد را پیش رو بگیرید. اگر این روش تماس تلفنی است باید ساعات ارتباط برقرار کردن را پیگیری کنید و در ساعات مشخص با پزشک خود تماس بگیرید. اما اگر این روش اپلیکیشنی است که اکثراً در هر زمان و هر بازه زمانی می توانید پیام خود را برای پزشکتان بفرستید تا او در زمان مقرر به شما پاسخ دهد و با شما ارتباط اپلیکیشنی برقرار کند.

   مشاوره پزشکی رایگان در دکتران

   سامانه چکاپ آنلاین دکتران این امکان را به بازدیدکنندگان عزیز فراهم نموده است تا هر روز از ساعت 8 صبح تا 10 شب به صورت رایگان با پزشک عمومی آنکال ما از طریق شماره زیر تلفنی مشاوره نمایید و هر گونه سوال پزشکی خود را بپرسید و اگر نیاز به راهنمایی در مورد بهترین پزشک متخصص و فوق تخصص در تبریز دارید از پزشک ما کمک بگیرید و یا اگر در مورد بیماری خود یا اطرافیان خود به مشکل خوردید و نمی دانید با به کدام متخصص مراجعه نمایید پزشکان ما به شما کمک می کنند.

    تماس با پزشک آنکال 09144128449

   گفتگوی متنی